Trwały nośnik – wersje systemu S3DOC

Wszystkie wersje posiadają cechy trwałego nośnika

S3DOC Wersje

System S3DOC jest innowacyjnym w skali UE systemem informatycznym posiadającym cechy trwałego nośnika. Cechy te gwarantowane są przez standardowe techniki i metody kryptograficzne.

System sprawdza się w każdej branży, która związana jest regulacjami MIFiD, PSD/PSD2 oraz Ustawą o Prawach Konsumenta m.in. banki, firmy ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, pośrednicy w płatnościach, ale również sklepy internetowe oraz dostawcy usług i mediów np. telekomy, tv kablowa, energia elektryczna, gaz.

System uzyskał pozytywną opinię Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie spełnienia cech trwałego nośnika.

Posiadamy moduł podpisu elektronicznego zgodny z rozporządzeniem eIDAS oraz polskim prawem. Jesteśmy wpisani do rejestru niekwalifikowanych dostawców usług zaufania w Narodowym Centrum Certyfikacji.

System S3DOC charakteryzuje się znacznie niższym całkowitym kosztem posiadania (TCO) oraz szybszym czasem wdrożenia w porównaniu do konkurencji. System S3DOC wspierany jest przez technologię Blockchain. S3DOC jest też zgodny z RODO.

Dostępnych jest kilka wersji systemu S3DOC, które dostosowane są do potrzeb różnych kategorii przedsiębiorstw.

Wersja Enterprise przygotowana jest dla klientów, którzy chcą mieć całe rozwiązanie informatyczne u siebie na własnej infrastrukturze. Zarządzają oni całkowicie danymi, które gromadzone są w systemie S3DOC. Jest to najbardziej wydajna wersja systemu zoptymalizowana do obsługi setek tysięcy dokumentów. Istnieje możliwość budowania klastrów wydajnościowych oraz niezawodnościowych.

Wersja Enterprise MT (Multi Tenant) jest najbardziej rozbudowaną wersją systemu. Ma cechy wersji Enterprise oraz zawiera dodatkowe funkcje takie jak czasowe i trwałe blokowanie dokumentów, usuwanie spersonalizowanych dokumentów zgodnie z RODO. Wersja ta przeznaczona jest dla dużych wielooddziałowych organizacji. Istnieje możliwość rozliczania wykorzystanych zasobów takich jak ilość dokumentów oraz ich rozmiar.

Wersja Cloud przeznaczona jest dla organizacji, które nie chcą inwestować we własną infrastrukturę. Wersja ta ma podobną funkcjonalność jak Enterprise MT. System zainstalowany jest na infrastrukturze producenta oprogramowania i udostępniany jest w formie SaaS. Istnieje kilka wersji abonamentu, które dostosowane są do potrzeb różnej wielkości firm.

Wszystkie wersje systemu S3DOC wspierają szyfrowaną komunikację SSL. System posiada też API umożliwiające integrację z innymi systemami np. Systemami obiegu dokumentów.

System S3DOC przygotowany jest do przechowywania danych w różnych formatach.

Mogą być to:

  • Umowy
  • Certyfikaty
  • Druki ścisłego zarachowania
  • Potwierdzenie szczepienia na choroby zakaźne
  • Dowolne pliki pdf
  • Dowolne pliki multimedialne np. rozmowy telefoniczne
  • Dowolne pliki binarne
  • Dowolne pliki tekstowe
  • Call Data Records